Salı, Kasım 30, 2021
Ana Sayfaİş Fikirleri 2021Tavuk Dünyası Bayilik Şartları Nelerdir?

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları Nelerdir?

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları Nelerdir?

Tavuk Dünyası bayilik şartlarının hepsi tavuk dünyası sitesinde paylaşılan franchising formunda yer almaktadır. Buradaki formu doldurarak bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Sizden istenen bilgiler zaten Tavuk Dünyası bayilik şartları olmaktadır. Bilgilerinizin uygun olduğu takdirde geri dönüş alabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Bayilik Almak İsteyenlerde Aranılan Özellikler

Tavuk Dünyası bayilik almak isteyen adaylarda bazı özellikler aranmaktadır. Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olan adaylar özellikle tercih edilmektedir. Tercihen geçmiş iş tecrübelerin de başarılı olması ve tüm mesai zamanını Tavuk Dünyası’na harcayabilecek bir durumda olması gereklidir. Tavuk dünyası bayisi için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmalıdır. Bu kriterleri karşılayan adaylar franchising alma hakkına sahip olabilirler.

Tavuk Dünyası’nda Franchising Süreci

Tavuk Dünyası’nda franchising süreci franchise başvuru formunun doldurulması ile başlar. Tavuk Dünyası tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile karşılıklı görüşme yapılır. Bu ön görüşmeden sonra eğer varsa adayın lokasyonun ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Girişimcinin ve girişimcinin lokasyonunun uygun olduğu takdirde mimari proje çizilmeye başlanır. Mimari projenin uygulanmasına başlandıktan sonra personel alımı ve eğitimi Tavuk Dünyası tarafından yönlendirilmektedir açılışa kadar geçen süreçte her aşamada tavuk dünyası operasyon ekibi işin içinde olur girişimci destekler. Gerekli tüm yönlendirmeleri yapıldıktan sonra bayinin açılması gerçekleşir.

Tavuk Dünyası Bayilik Ücreti

Tavuk Dünyası bayiliğinin ücreti açılacağı yere virgülün şehre ve mekanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Her yıl belirli bir oranda bu ücrete zam yapılmaktadır ve bu yılda yeni zamlar ile birlikte ücrette bir artış söz konusudur.

Ortalama bir fiyat belirtmek gerekirse 300 bin TL ile 500 bin TL arasında değişen Kahve Dünyası bayilik ücreti yapmış ücreti sadece isim hakkı içindir. Diğer masraflar bunun içerisinde değildir. Net olarak bütün masrafların ne kadar tutacağını hesaplayabilmek için öncelik bir bayilik başvurusu yapılması gerekmektedir. Başvuru onaylandığı takdirde iş planı sunulur ve bu aşamada franchise bedeli net olarak belirlenebilir.

Tavuk Dünyası size aylık olarak ne kadar kazanç sağlayabileceğiniz söyleyemez fakat bu isim sayesinde hazırda müşteri kitlesi sunacaktır. Aylık cironun belirlenebilmesi için birçok kriterin araştırılması gerekir ve tüm kriterler araştırırsa bile net bir miktar söylemek mümkün olmayabilir.

 

Tavuk Dünyası İletişim

Adres

Tavuk Dünyası Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Türkiye Genel Müdürlüğü

Aydınevler Mah. Siteler Yolu Sk. Hilltown AVM. Apt No: 1 A/5 Maltepe/İstanbul

Tel: 0216 399 17 80 – 459 75 37
Faks: 0216 370 65 44
E-posta: [email protected]
MERSİS numarası: 0832 0432 9890 00 20
KEP Adresi : [email protected]
RELATED ARTICLES

Bir Cevap Yazın

EN ÇOK OKUNANLAR