Salı, Kasım 30, 2021
Ana Sayfaİş Fikirleri 2021Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları Nelerdir?

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları Nelerdir?

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları Nelerdir?

Tatlıses çiğköfte bayiliği başvuru şartları bu bayiliği alacak olan kişilerden beklenen hususlardır. Firma katılacak olan dükkan hakkında ve girişimci hakkında bazı kriterler aramaktadır ve aranan kriterlerin başında ise dükkanı insan yoğunluğunun çok olduğu bir yerde olmasıdır. Tatlıses çiğköfte bayiliği alabilmek için gereken şartlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Su tesisatında sahip en az 20 metrekare bir alan olmalıdır. İl ya da ilçede Tatlıses çiğköfte bayiliği var ise ondan en az 2 kilometre uzak olmalıdır.
  • Sözleşme süresi 3 ya da 5 yıl arasında değişiklik göstermelidir.
  • Açılmış olan şubede sadece bayiye ait ürünler bulunmalıdır.
  • Kurulum ve bayilik hizmetleri için hazırlanacak olan evraklar girişimci tarafından ödenmelidir. Bayilik için ödenmesi gereken miktar dükkanın büyüklüğüne göre 20000 ila 25000TL arasında değişiklik göstermektedir.
  • İşletme başvurusu kabul edildikten sonra 15 gün iç iş günü içerisinde hizmete açılmaktadır.
  • Açılacak olan şubenin gerekli görsel ihtiyaçları dükkanı dekorasyonu bayi tarafından karşılanır.
  • Eğer şube AVM’de açılacak ise en az 10 metrekare alan olmalı açılacak olan işletmenin içerisinde mutlaka mutfak olmalıdır.

Gereken şartlar yerine getirildikten sonra girişimci 5000 TL+KDV isim hakkı bedeli talep eder ve sonra dükkan dekorasyon ve ürün nakil işlemleri başlatılır.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları
Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Başvurusu

Tatlıses çiğ köfte bayilik başvurusu, internet üzerinden, elektronik posta yoluyla ya da telefon aracılığı ile yapılabilir.

Tatlıses Çiğköfte Bayiliği Neden Alınmalıdır?

Tatlıses çiğköfte bayiliği almanızın nedeni kesinlikle firma güvenilirliği ve isminin tanınırlığı olmaktadır. Bunlar haricinde düşük maliyet oranları, taze ve katkısız ürün sunmaları, eğitim ve tanıtım desteği, yönetmesi ve denetlemesi kolay bir sisteme sahip olması Tatlıses çiğköfte bayiliği alınmasının başlıca avantajlarından ve nedenlerindendir.

Tatlıses Çiğköfte Bayiliğinde Kazanç

Tatlıses çiğköfte bayiliğinde kazanç %100 kar marjı ile hatta %100 50’ye varan kar marjı ile kazancınız olmaktadır. 1 senede 400 bayi hedefleyen firma 1 ay gibi kısa bir sürede 170 bayi açmıştır. Müşteri memnuniyeti ve kazanç hızı yüksek olan Tatlıses çiğköfte bayiliği ne aldığınız takdirde yatırdığınız miktarı en geç 8 ay içerisinde tahsil edebilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte İletişim Bilgileri

Merkez:
İbrahim Karaoğlanoğlu Cad Dilek Sokak No:3
Seyrantepe / İstanbul

Fabrika:

Çavdar Sokak No: 21 Seyrantepe
Kağıthane / İstanbul
Tel: (0.212) 324 63 63 Faks: (0.212) 324 63 61

RELATED ARTICLES

Bir Cevap Yazın

EN ÇOK OKUNANLAR