Salı, Kasım 30, 2021
Ana Sayfaİş Fikirleri 2021Komagene Çiğköfte Bayilik Şartları ?

Komagene Çiğköfte Bayilik Şartları ?

Komagene Çiğköfte Bayilik Şartları Nelerdir?

Komagene çiğköfte bayilik başvurusu yapabilmek için öncelikle bazı şartlara sahip olmak gereklidir. Belki de Türkiye’de en geniş çiğ köfte bayilik almasına sahip olan marka olan ülke genelinde değil dünya genelinde de bayilik başvurusu almaktadır. Komagene Çiğköfte Bayilik Şartları ;

Başvuru yaptıktan sonra ön başvuru kabul edilirse yüz yüze yapılan görüşmeler neticesinde işletme sahibinde aranan özellikler bulunur ise Komagene çiğ köfte bayilik başvurusu kabul edilir. İşletme sahibinde olması gereken özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Başvuruda bulunan kişinin ticari ve sicil kaydı olmamalıdır.
  • Dükkanı açmayı düşündüğü yerin insanlar tarafından kolayca bulunabilir olması gerekmektedir.
  • Bütün bankalar tarafından sicili temiz bulunmalıdır.

Başvuruda bulunan girişimcilere sorulan ilk şartlar bu şekildedir. Daha sonra ise başvuru ücretini karşılıyor biliyor mu buna bakılır eğer ücreti de karşılayabiliyorsa başvuru kabul edilir ve Komagene çiğköfte bayilik yapmaya hak kazanır. Ücret başvuruda bulunulan süre zarfında hemen yatırılmalıdır.

Komagene Bayilik Şartları
Komagene Bayilik Şartları

Komagene Çiğköfte Bayilik Başvurusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Komagene çiğköfte bayilik başvurusu hakkında bilinmesi gereken önemli noktalardan biri düşük sermaye sahip bir girişimci ve yatırımcıların son yılların gözde sektörü olan çiğ köfte bayiliği oldukça rağbet görmektedir. Düşük bir sermayeye sahip olan girişimciler de rahatlıkla buna başvurabilirler. Halkın yoğun olduğu sokaklar, caddeler ya da alışveriş merkezleri dükkan açmak için ideal yerlerdendir.

Alternatif bir atıştırmalık olarak çok fazla rağbet gören çiğ köfte özellikle Komagene markasında en iyi şekilde üretilen yiyeceklerden biridir. Bu kadar çok rağbet gören ve bir markayı açmak için de güzel ve işlek bir yer olması gerekir. En başta dikkat edilecek husus Komagene çiğköfte bayiliği açılacak olan yerin konumudur.

Komagene Markasının Bayilere Sunduğu Olanaklar

Komagene çiğköfte markasının bayilere sunduğu birçok imkanlar bulunmaktadır. Bu imkanlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Çalıştırılacak olan personeli 7 gün süreyle eğitim verilir.
  • Sebze, içecek ve çiğ köfte sağlanır.
  • Sosyal medya aracılığı ile bayinin reklamı yapılır kampanya afişleri hazırlanır.
  • Haftanın iki ya da üç gün ürün getirilir.
  • Paket servisi hakkında genel bir bilgi sahibi edilmesi sağlanır.

Komagene Çiğköfte Bayilik Başvuru Ücreti 2021

Komagene çiğköfte bayilik başvuru ücreti 2021 yılında 35000 TL + KDV şeklinde belirlenmiştir. Şirket tarafından belirlenen bu Komagene çiğköfte bayilik başvuru ücreti açılacak bayinin durumuna göre farklılık gösterebilir.

 

Kahve Dünyası Bayilik Şartlarını Buraya Tıklayarak okuyabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

Bir Cevap Yazın

EN ÇOK OKUNANLAR