Çarşamba, Aralık 1, 2021
Ana Sayfaİş Fikirleri 2021Kahve Dünyası Bayilik Şartları Nelerdir?

Kahve Dünyası Bayilik Şartları Nelerdir?

Kahve Dünyası Bayilik Şartları Nelerdir?

Kahve Dünyası bayilik şartları yeterli kriteri sağlayan yatırımcılara franchise verilmektedir. Markanın kalitesini düşürmemek için çok fazla dışarıya bayilik vermeyen Kahve Dünyası tüm işleyişi yönetmek istemektedir. Franchise yöntemi ile maddi olarak elinde iyi bir finans gücü olan yatırımcılar Kahve Dünyası bayiliği alabilir.

İlk etapta girişimciye ve çalışanlara özel bir eğitim verilmektedir. Özel eğitim programında kahveler ve markanın işleyişi hakkında detaylı bilgilendirme yapan Kahve Dünyası eğitim programını tamamlayan kişiler bayilik için hak kazanabilirler. Ayrıca şirket metrekare açısından geniş alanlara sahip olan mekanların açılmasını daha çok tercih etmektedir.

Kahve Dünyası Bayilik Şartları Nelerdir
Kahve Dünyası Bayilik Şartları Nelerdir

Kahve Dünyası Bayilik Nasıl Alınır?

Kahve Dünyası bayiliği alırken bunu yapmak oldukça zordur çünkü marka çok kaliteli hizmet verdiği için bu çizgiyi bozmak istememektedir. Bu sebepten dolayı da bayiliğini vermesi oldukça nadir rastlanan bir durum olmaktadır.

Her yıl büyümeye devam eden Kahve Dünyası 2014’ten beri yatırımcılara bayilik fırsatı sunsa da çok fazla bayilik vermemektedir. Genellikle dışarıya bayilik vermeyip kendi içerisinde bayilikler açmaya devam etmektedir. Kahve Dünyası bayiliği başvurusu yapabilmek için online başvuru sistemi bulunmamaktadır dolayısıyla başvuru için giriş şirket ile telefon üzerinden iletişime geçmesi gerekmektedir.

Kahve Dünyası Ürün Çeşitleri

Kahve Dünyası ürün çeşitleri çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Kaliteli bir marka olduğu için pek çok çeşit bulunmaktadır. Türk kahvesi, filtre kahve, yöresel kahve, hazır kahveler, espresso, salep ve sıcak çikolata, şuruplar, kutu çikolata, atıştırmalık çikolata, çikolata kalıplar ve pastacılık çikolataları başlıca Kahve Dünyası ürünlerindendir. Böylesine kaliteli ve çeşitli ürünlere sahip olan bir firmanın vermesİ de oldukça zordur.

Kahve Dünyası Bayilik Ücreti 2021

Kahve Dünyası bayilik ücreti 2021 yılında ortalama bir fiyat olarak 200 bin TL ile 300 bin TL arasında değişmektedir. Kahve Dünyası bayiliği oldukça zor alınan bir franchising olduğu için gereken şartları sağlayan yatırımcıların güçlü bir finansal gücüne sahip olması gerekir. Kahve Dünyası bayilik ücretleri mekanın açılacağı şehre ve alanın metrekaresine göre farklılık gösterebilmektedir. Hem bayilik hem de isim hakkı ücretleri hakkında net bir bilgi yoktur sadece bir fiyat aralığı belirtilebilir. En doğru bilgiye ulaşmak için mekanın özellikleri ile birlikte firmanın kendisi ile görüşmek gerekmektedir.

 

Kahve Dünyası Eğitimlerde vermektedir ;

  • Yönetsel gelişim eğitimleri
  • Davranışsal gelişim eğitimleri
  • Mesleki gelişim eğitimleri

Eğitimler iç ve dış eğitimler olarak profesyonel kişilerce verilmektedir. Müşterilere en iyi hizmeti sunmak , kalite ve çalışanların yeteneklerini arttırmaya yöneliktir.

 

Kahve Dünyası Avantajları Nelerdir ?

  • Belirttiğiniz mekanın lokasyon , nüfus , gelir dağılımı , cadde yoğunluğu gibi bazı kriterlerle araştırması yapılır
  • Yer belirlemek için strateji sunar
  • Kazancınızı arttırabileceğiniz mekanları veya alanları size önerir

Kahve Dünyası İletişim Bilgileri

Kahve Dünyası Bayilik Şartları görüşmeleri için marka ile iletişime geçeceğiniz bilgiler ;

  • E-posta : [email protected]
  • Telefon : 0212 244 07 00 
  • Faks : 0212 244 10 21
  • Adres : Ömer Avni Mahallesi , Meclisi Mebusan Caddesi , İnebolu Sokak , Ekemen Han NO : 1 Kat : 4 Beyoğlu / İstanbul

 

RELATED ARTICLES

Bir Cevap Yazın

EN ÇOK OKUNANLAR