Salı, Kasım 30, 2021
Ana SayfaKripto ParaExen Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Exen Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Exen Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Exen coin, bir tek sen borsasının ürettiği ethereum ve blockchain tabanlı bir kripto para birimidir. 15 milyon arzı bulunan exen coin bitexen borsasının kullanıcılarına ücretsiz olarak verilmektedir. Bitexen hesabı oluşturanlar ve arkadaşlarına tavsiyede bulunan exen coin kazanma şansını yakalayabilir. Bunun yanı sıra bazı dönemlerde düzenlenen çeşitli yarışma ve kampanya gibi etkinliklerle de exen coin kazanma şansı bulunmaktadır.

Exen coin fiyatı ise kullanıcıların aralarındaki artıkları alım satım işlemine göre değişmektedir. Exen coin alınırken ücret olarak dağıtılan bir para birimi olduğu için herhangi bir ücret ödenmez. Bitexen borsası tarafından dağıtılan bu coin oyunlar ile 4 aşamada dağıtılır. Bu aşamalar Bir önceki aşamadaki criterion gerçekleşmesi sonucu oluşmaktadır yani her yeni bir aşama da dağıtılacak olan exen coin miktarı sabit durur. Fakat kullanıcıların ve referansları alacağı ödevlerde azalma yaşanabilir bunun yanı sıra bir tek sen bazı dönemlerde yarışma düzenlemek ve bu sayede exen coin alınabilir.

Exen Coin Ne İşe Yarar?

Exen coinin işlevi ücretsiz bir para kripto para birimi olduğu için ücret dağıtılması ve fiyatı kullanıcıların yaptığı alım satımları bağlı olması nedeniyle dikkat çekmektedir. Bu sayede exenin amacı bitexen borsasının sağlayacağı başarılar da kullanıcıların ve yatırımcıların hakkının bulunmasını sağlamaktır.

Exen Coin Nereden Alınır?

Exen coin alınırken bitexen borsası üyesi olarak kazanılabilir. Buradan ücretsiz olarak exen coin dağıtılır ve bazı yarışmalarda hak kazanılabilir.

Exen Coin Fiyatı

Exen coinin fiyatı borsalarda gördüğü işleme göre değişebilmektedir. Son zamanlarda bir exen coin bitexen borsasında 13.15 TL’den işlem görmektedir.

Exen Coin Nasıl Kullanılır?

Exen coin kullanılırken Türk lirası üzerinden işlem yapma kolaylığı sağlar. Kullanım kılavuzu için şu yollar izlenebilir:

  1. www.bitexen.com adresine giriş yapınız.
  2. Ardından e posta üzerinden kayıt olunuz.
  3. Ad ve soyad bilgilerinizi girip şifre oluşturunuz.
  4. Referans kodunuz var ise ilgili alanı doldurunuz.
  5. Bunları yaptıktan sonra hesap ayarları bölümden exen coin alım satımı için gerekli bilgileri giriniz ve exen kullanmaya başlayabilirsiniz.
RELATED ARTICLES

Bir Cevap Yazın

EN ÇOK OKUNANLAR