Çarşamba, Aralık 1, 2021
Ana Sayfaİş Fikirleri 2021Ekomini Bayilik Şartları Nelerdir?

Ekomini Bayilik Şartları Nelerdir?

Ekomini Bayilik Şartları Nelerdir?

Ekomini bayiliği şartları öncelikle haftanın her günü 00.00 00.00 o kadar açık olmasıdır. Geç saatlere kadar açık olabilecek olan bu market ihtiyaçları karşılayabilmek için bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti için olası sorunları önceden fark ederek müşteriye yansıtmadan çözüm yoluna gitmektedir. Bayilik alındıktan sonra müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutulması için gerekli eğitimler ve şart destekler verilmektedir. Ekomini bayilik şartı için firmanın pek fazla bir beklentisi yoktur. Başlangıçta 30 bin TL civarı bir sermaye yeterli Hıdır. Ayrıca bayinin işletim iletişim gücü yüksek ve liderlik vasfı nın baskın olması gerekmektedir. Marketin bulunacağı dükkan için en az 30 metrekare bir alan olması yeterli görülmektedir.

Ekomini Bayilik Şartları
Ekomini Bayilik Şartları

Ekomini Bayilik

Ekomini bayilik başta gıda ve süt ürünleri olmak üzere atıştırmalık, gazlı ve gazsız içecekler, alkollü içecekler, şarküteri ürünleri, kişisel bakım ve temizlik ürünleri gibi birçok ihtiyaç duyulabilecek ürünü satan yerlerdir. Bir evin ihtiyacı olabilecek çoğu ürünün yer alması girişimcilerin de dikkatini çekmektedir ve satış yapma olasılığı çok yüksek bir markettir. Ekomini bayisi olabilmek için ilk şart başvuru yapmaktır. Ekomini kurulduğu günden bu yana hızlı tüm ülke geneline yayılmıştır ve üst yönetim olarak bayilerden en büyük beklentileri kesinlikle kaliteli ve onaylanmış ürünler satmalıdır müşteri memnuniyeti ekonomi Ekomini bayilerinde en önemli kriterdir.

Ekomini Bayilik Başvurusu

Ekomini bayilik başvurusu şartları karşıladıktan sonra sadece satılacak ürün konusunda değil pazarlama ve daha uygun fiyatlardan alma konusunda da gerekli şekilde eğitmektir ayrıca bayi sahibine bir miktar kira yardımı da yapılır. Ekomini bayiliği başvurusu 0 216 586 80 00 numaralı Ekomini Genel Müdürlüğü’ne yapılabilmektedir.

Ekomini Bayilik Ücreti

Ekomini bayilik ücreti mağazanın bulunduğu yere göre değişebilmektedir. Ekomini bayiliği nin bulunduğu köy, ilçe ya da şehir merkezi lokasyonlarından hangisinde olduğu ve toplam mağaza alanı metrekare bazında gibi parametreler bayilik maliyeti de etkili olmaktadır.

Ekomini Karı

Ekomini karının hepsi bayilik sahibine aittir. Öncelikle Ekomini bayiliği almak isteyen kişi ile bayilik sözleşmesi yapılır. Her mağazanın ticari ünvanı ve vergi numarası bulunmaktadır. Daha sonra bayiliği satın alan kişi tüm karı kendine alabilir.

RELATED ARTICLES

Bir Cevap Yazın

EN ÇOK OKUNANLAR