Salı, Kasım 30, 2021
Ana SayfaKripto ParaCHZ Coin Nedir, Nasıl Alınır?

CHZ Coin Nedir, Nasıl Alınır?

CHZ Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Chz coin Lifestyle Asia yatırımcısı Media sports entertainment kurucusu olan Alexander Dreyfus ve arkadaşları tarafından 14 Şubat 2018’de piyasaya sürülen kripto para birimidir.

Chz coin günümüzde socios.com platformunun hizmet kripto parası olarak kullanılmaktadır. Chz ve socios ekibi ağır üzerine kurulan CHZ için bugüne kadar birçok büyük spor kulübü ortaklık imzalanmıştır ve bu ekip ortaklıklarla spor ve en spor taraftarlarının chz coin alabilmesinin de etkili olmaktadır. Taraftarlar, forma ve ürünlerin tasarımında en iyi oyuncunun kim olacağı konusunda hazırlık maçlarını yerleri gibi birçok konuda söz hakkına sahip olabilirler. Bu söz hakkına sahip olmak için chz coin almak gereklidir. Chz alırken öncelikle satın alabileceğiniz kripto para borsalarından birine giriş yapmak gereklidir. Bu sitelerden birinde hesap oluşturup kimin hesap hesabınızda kimlik bilgileriniz ile onaylamanız gerekir. Oluşturulan hesaba para yüklenir.

CHZ Coin Avantajları Nelerdir?

Chz coin avantajları spor takımları ve oyun ile ilgili kuruluşlar ile taraftarlar arasında bir değişim aracı olarak kullanılabilmesidir. Taraftarlarının bu sistemli spor kulüplerine söz hakkı verilir. Spor kulüplerinin taraftarları hem söz hakkına sahip olurlar hem de taraftarların lisanslı ürünlerde ödeme yöntemi olarak kullanılmasını sağlarlar. Özellikle büyük futbol kulüpleri ile yapmış olduğu anlaşmalar neticesinde adını duyurmuştur. Türkiye’de de en önemli futbol kulüpleri ile başlattığı anlaşmalar yatırımcıları chz yatırımına yöneltmiştir. Bu gibi gelişmeler dikkate alındığında chz coin ilerleyen yıllarda fazla değer kazanması beklenmektedir.

CHZ Madenciliği Nasıl Yapılır?

Chz coin madenciliğinin yapılması mümkün değildir. Zaten arz edilen tutarın çoğu piyasada işlem görmektedir.

CHZ Coin Yorumu

Chz coin yorumunda arz alanında gün içinde görülemeyen destek fiyatının geri çekilmesi bulunsa da destek alanında talebin karşılanması fiyat hareketlerini getirir. Haftanın güçlü estiği 0.52 dolara kadar gerileme ve alış fırsatı alanına ihtimalle görülmektedir. Talep bölgesinden görülecek destekleri tutumsuz fiyatı ralli götürebilir. Bu durumun gerçekleşmesi için iki basamaklı bir hareket gerekmektedir. Chz coin fiyatı bu dönemlerde bayrağın devamında Yükseliş göstermektedir. Geçen hafta geçen dönemlerde chz coin Albayrak tren çizgisinin altındaki depremi ve bayrak direğinin yüzde altmış 1.8 geri çekilmesinin başarılı toparlan umutları arttırmıştır.

ADA Cardano Nedir ? Yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

Bir Cevap Yazın

EN ÇOK OKUNANLAR